Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Operations
is: Aðgerðir

en: ID
is: Kenni

en: Amount
is: Upphæð

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Role
is: Hlutverk

en: Order
is: Pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Order @order_id
is: Pöntun @order_id
