Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: immediately
kn: ತಕ್ಷಣ
