Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Order
ku: ڕیز

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار
