Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Amount
lt: Suma

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Role
lt: Rolė

en: Order
lt: Tvarka

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Order @order_id
lt: Užsakymas @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
lt: Šis veiksmas negali būti atšauktas ir gali būti prenumeruojamų paslaugų nutraukimo priežastis.

en: Subscription URL
lt: Prenumeratos URL
