Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Operations
lv: Darbības

en: Amount
lv: Summa

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Role
lv: Loma

en: Order
lv: Secība

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id
