Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Role
nn: Rolle

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Order @order_id
nn: Bestilling @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
nn: Handlinga kan ikkje gjerast om, og kan føre til avslutting av abonnement.
