Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Amount
oc: Montant

en: Start date
oc: Data de començament

en: Role
oc: Ròtle

en: Order
oc: Òrdre

en: Account settings
oc: Paramètres de compte
