Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Amount
sv: Belopp

en: Start date
sv: Startdatum

en: Role
sv: Roll

en: Order
sv: Ordning

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Order @order_id
sv: Beställning @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras och kan resultera i uppsägning av prenumerationstjänster.

en: The recurring fee has been cancelled.
sv: Den återkommande avgiften har avbrutits.
