Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Order
ta: வரிசை

en: Account settings
ta: அங்கத்துவ அமைவுகள்
