Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Role
te: పాత్ర

en: Order
te: క్రమం

en: Account settings
te: ఖాతా అమరికలు
