Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: ID
th: ไอดี

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Order
th: เรียงตาม

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Order @order_id
th: รายาการสั่งซื้อที่ @order_id
