Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Operations
tr: İşlemler

en: Amount
tr: Miktar

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Role
tr: Rol

en: Order
tr: Sıralama

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Order @order_id
tr: Sipariş @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
tr: Bu işlem geri alınamaz ve abonelik hizmetlerinin sonlandırılmasına yol açabilir.
