Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى
