Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Operations
vi: Thao tác

en: ID
vi: Mã

en: Amount
vi: Số lượng

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: Role
vi: Vai trò

en: Order
vi: Thứ tự

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Product name
vi: Tên sản phẩm

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Order @order_id
vi: Đơn hàng @order_id
