Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Operations
da: Handlinger

en: Amount
da: Beløb

en: Start date
da: Startdato

en: Role
da: Rolle

en: Order
da: Rækkefølge

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Product name
da: Produktnavn

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Order @order_id
da: Ordre @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
da: Denne handling kan ikke fortrydes og kan resultere i en ophævelse af abonnementservices.

en: The recurring fee has been cancelled.
da: Den tilbagevendende gebyr er annulleret.

en: Proceed to payment
da: Fortsæt til betaling
