Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Operations
de: Aktionen

en: Amount
de: Betrag

en: Start date
de: Startdatum

en: Role
de: Rolle

en: Order
de: Reihenfolge

en: immediately
de: sofort

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: Product name
de: Produktbezeichnung

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Account settings
de: Kontoeinstellungen

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Order @order_id
de: Bestellung @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden und kann zur Beendigung von Abo-Leistungen führen.

en: The recurring fee has been cancelled.
de: Die wiederkehrende Gebühr wurde beendet.

en: Proceed to payment
de: Gehen Sie zur Zahlung

en: Subscription URL
de: Abonnement URL

en: External ID
de: Externe ID

en: Event types
de: Veranstaltungstypen

en: Register now!
de: Jetzt registrieren!
