Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Register
es: Registro

en: Operations
es: Operaciones

en: Amount
es: Cantidad

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: Role
es: Rol

en: Order
es: Pedido

en: Expiration date
es: Fecha de expiración

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Account settings
es: Configuración de la cuenta

en: Order complete
es: Pedido completo

en: Order @order_id
es: Pedido @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
es: Esta acción no se puede deshacer y puede provocar la terminación de los servicios de suscripción.

en: The recurring fee has been cancelled.
es: La cuota periodica ha sido cancelada.

en: Proceed to payment
es: Proceder al pago

en: Subscription URL
es: URL para suscribirse
