Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Operations
fa: عملیات

en: ID
fa: شناسه

en: Amount
fa: مقدار

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Role
fa: نقش

en: Order
fa: سفارش

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Order @order_id
fa: سفارش @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
fa: این اقدام را نمی توان بازگرداند و ممکن است منجر به فسخ خدمات شود.

en: Proceed to payment
fa: ادامه دادن جهت  پرداخت
