Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Amount
fi: Määrä

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Role
fi: Rooli

en: Order
fi: Järjestys

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Order @order_id
fi: Tilaus @order_id

en: Proceed to payment
fi: Siirry maksamaan

en: Subscription URL
fi: Tilaus-URL
