Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Amount
he: כמות

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Role
he: תפקיד

en: Order
he: סידור

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Order @order_id
he: הזמנה @order_id
