Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: ID
hi: आईडी

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: Role
hi: भूमिका

en: Order
hi: क्रम

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Account settings
hi: खाता संचालन
