Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Operations
ja: 操作

en: Amount
ja: 量

en: Start date
ja: 開始日

en: Role
ja: 役割

en: Order
ja: オーダー

en: immediately
ja: 今すぐ

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Account settings
ja: アカウントの設定

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Order @order_id
ja: 注文 @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
ja: この操作は元に戻すことができず、サブスクリプションサービスを停止して解決する必要があります。
