Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Operations
jv: Operasi

en: Role
jv: Parāgā

en: Order
jv: Urutan

en: Account settings
jv: Pangaturan akun
