Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Amount
nl: Bedrag

en: Start date
nl: Begindatum

en: Role
nl: Rol

en: Order
nl: Volgorde

en: immediately
nl: onmiddelijk

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Product name
nl: Productnaam

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Order @order_id
nl: Bestelling @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
nl: Deze wijziging kan niet worden teruggedraaid en kan leiden tot beëindiging van abonnementsdienst.

en: The recurring fee has been cancelled.
nl: Repeterende betaling is geannuleerd.

en: Proceed to payment
nl: Ga door naar afrekenen

en: Subscription URL
nl: InschrijvingsURL

en: Event types
nl: Evenementtypes
