Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Operations
pl: Operacje

en: Amount
pl: Ilość

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Role
pl: Rola

en: Order
pl: Kolejność

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Seller ID
pl: ID sprzedawcy

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Order @order_id
pl: Zamówienie @order_id

en: Proceed to payment
pl: Przejdź do płatności

en: Subscription URL
pl: Subskrypcja URL
