Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Operations
pt: Operações

en: Amount
pt: Valor

en: Start date
pt: Data inicial

en: Role
pt: Papel

en: Order
pt: Pedido

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Account settings
pt: Opções da conta

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Order @order_id
pt: Pedido @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
pt: Essa ação não pode ser desfeita e pode resultar no cancelamento de serviços por assinatura.

en: Proceed to payment
pt: Ir para o pagamento

en: Subscription URL
pt: URL de inscrição
