Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Operations
pt: Operações

en: Amount
pt: Quantia

en: Start date
pt: Data de início

en: Role
pt: Grupo

en: Order
pt: Ordem

en: immediately
pt: imediatamente

en: Expiration date
pt: Data de validade

en: Account settings
pt: Configurações da conta

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Order @order_id
pt: Encomenda @order_id

en: Proceed to payment
pt: Proceder para pagamento

en: Event types
pt: Tipos de eventos
