Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Amount
ro: Suma

en: Start date
ro: Data de început

en: Role
ro: Rol

en: Order
ro: Comandă

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: Order complete
ro: Comanda completă
