Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Operations
ru: Операции

en: Amount
ru: Сумма

en: Start date
ru: Дата начала

en: Role
ru: Роль

en: Order
ru: Порядок

en: immediately
ru: немедленно

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Product name
ru: Название товара

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: Seller ID
ru: ID продавца

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Order @order_id
ru: Заказ @order_id

en: Proceed to payment
ru: Продолжить оплату
