Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Amount
sk: Množstvo

en: Start date
sk: Dátum od

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Order
sk: Poradie

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Order @order_id
sk: Objednávka @order_id

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
sk: Túto akciu nie je možné vrátiť späť. Môže to mať za následok ukončenie predplatných služieb.
