Ubercart ClickandBuy Payment Method (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Operations
uk: Операції

en: Amount
uk: Величина

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Role
uk: Роль

en: Order
uk: Послідовність

en: immediately
uk: негайно

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: Product name
uk: Назва товару

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Seller ID
uk: ID продавця

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Order @order_id
uk: Замовлення № @order_id

en: Proceed to payment
uk: Перейти до оплати

en: Subscription URL
uk: URL підписки
