Multibanco (CompraFácil) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Missing
ar: مفقود

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Available
ar: متوفّر

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
