Multibanco (CompraFácil) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Missing
gl: Perdido

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Available
gl: Dispoñible

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado
