Multibanco (CompraFácil) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: Missing
he: חסר

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Available
he: זמין

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה
