Multibanco (CompraFácil) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
hu: Hiba történt fizetés közben. Kérjük,hogy lépjen kapcsolatba velünk és érdeklődjön rendeléséről.

en: Available
hu: Elérhető

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: The order ID.
hu: A rendelésazonosító.
