Multibanco (CompraFácil) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Missing
it: Mancante

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
it: Si è verificato un errore durante il pagamento. Vi preghiamo di contattarci al fine di garantire l'invio dell'ordine.

en: Available
it: Disponibile

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Order created through website.
it: Ordine creato attraverso il sito web.

en: Order complete
it: Ordine completato

en: The order ID.
it: L'ID ordine.
