Multibanco (CompraFácil) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Missing
pl: Brakujące

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: Available
pl: Dostępne

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: The order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.

en: The MB Value.
pl: Wartość MB.

en: Value:
pl: Wartość:
