Multibanco (CompraFácil) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Missing
ro: Lipsește

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: Available
ro: Disponibil

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order complete
ro: Comanda completă
