Multibanco (CompraFácil) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Missing
vi: Bị mất

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Available
vi: Có sẵn

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: The order ID.
vi: ID đơn hàng.
