Multibanco (CompraFácil) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Missing
ca: Perdut

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.

en: Available
ca: Disponible

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Order created through website.
ca: Comanda creada a través del lloc web.

en: The order ID.
ca: L'ID de la comanda
