Multibanco (CompraFácil) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Password
et: Parool

en: Missing
et: Puudub

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Available
et: Saadaval

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.
