Multibanco (CompraFácil) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fa: خطایی در هنگام پرداخت رخ داده است. لطفاْ با ما تماس بگیرید تا از ارسال سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

en: Available
fa: در دسترس

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: The order ID.
fa: شناسه سفارش.
