Multibanco (CompraFácil) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Missing
tr: Kayıp

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
tr: Ödeme aşamasında hata oluştu. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olmak için bizi arayınız.

en: Available
tr: Mevcut

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order created through website.
tr: Sipariş websitesi aracılığı ile oluşturuldu.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: The order ID.
tr: Sipariş numarası
