Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer
