Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць
