Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর
