Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi
