Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση
