Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela
