Ubercart Conditional Attributes (6.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu
